İzmir Sosyal Medya Ajansı

man head

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medyanın değişmezlerinden biri sürekli canlı olmasıdır. Sürekli canlı olan bir alanı sürekli beslemek gerekmektedir.

Yapılan içerik planları sosyal medyada markanızın temsilidir, bu doğrultuda markanız ile ilgili düzenli bilgi paylaşımı ile facebook, twitter ve instagram hesaplarınızda içerikler hazırlayarak kullanıcılarınız ile etkileşim içerisinde kalmanızı sağlıyoruz.

 

 

woman head

Dijital Medya Takibi

Geleneksel medyada yıllardır çok sık kullanılan ‘medya takip’ hizmetinin internet ve sosyal medya üzerinden takip edilmesi artık bir zorunluluk haline gelmiştir.

Belirlenen kelimelerle tüm web siteleri ve sosyal mecralarda aramalarımızı gerçekleştirir, arama sonuçlarını bahsedilen konu ve olumlu-olumsuz olmasına göre sınıflandırırız.

Kısacası; arama sonuçlarını markanız için ‘izler’, ‘ayrıştırır’ ve ‘analiz ederiz’.

 

 

Beni de beğenir misin ?

Maalesef sosyal medya yönetiminde farklı yöntemler ve yazılımlar kullanarak takipçi veya beğeninizi arttıramıyoruz. 10 lira 100 beğeni, 20 lira 200 takipçi, 30 liraya 300 yorum veremiyoruz. 20 saniyede yüzbinlerce kişiye check-in de yaptıramıyoruz.

Eğer ihtiyacınız olan gerçek sosyal medya yönetimi ve sesinizi duyuran, markanızı istediğiniz yönde tanıtan, ürün, hizmetlerinizi etkili bir biçimde duyuran hizmetlerse bizimle çalışmanızı isteriz.